گردنبند فیلادلفیا

 560,000

موارد کاربرد گردنبند فیلادلفیا

شکستگی های پایدار مهره های گردن

صدمات لیگامانی، ضرب دیدگی و صدمات بافت های نرم گردن

بعد از جراحی و ثابت سازی مهره های گردن با فیکساتورهای داخلی (پیچ و پلاک)

تورتیکولی، قبل و بعد از عمل جراحی (بسته به نظر پزشک)

بعد از باز کردن Halo vest

در بعضی از بیماران مبتلا به سل ستون فقرات و تومورهای استخوانی پس از تخلیه قسمت های مبتلا

آرتروز پیشرفته گردن

نکات مهم در استفاده از گردنبند فیلادلفیا

 • حتما مراقب باشید که گردنبند حرارت نبیند.
 • این گردنبند به راحتی با آب شسته می شود و شما می توانید از با آب گرم آن را بشویید.
 •  اگر قصد دارید تا با این وسیله بخوابید حتما دقت داشته باشید تا از بالش استفاده نکنید و تنها گودی زیر گردنتان را با بالش کوچک و یا استوانه ای نرم پر کنید. به طوری که پس سرتان 1 سانتی متر از تشک فاصله داشته باشد.
 • ممکن است ابتدا به این دلیل که حرکات سرتان محدود می شود با آن احساس راحتی نداشته باشید، اما پس از گذشت زمان استفاده از این محصول برای شما عادی می شود.
 • پوست باید هر روز برای جلوگیری از قرمز ، کهیر و زخم شدن چک شود. این موضوع در مورد کودکان و بیمارانی که عقب ماندگی جسمی و ذهنی دارند از اهمیت بیشتری بر خوردار است.
 • گردنبند فیلادلفیا طب پوش هیچگونه فلزی در بدنه خود ندارد و بیماران می توانند از آن در MRI برای تصویربرداری استفاده کنند.
 • بیماران می توانند اجزائ این گردنبند را مانند پدهای چانه ای و سینه آن را از هم جدا کنند و بشویند، سپس خشک کنند، در جای قرار دهند و مجددا استفاده نمایند.
 • این جنس را در سایز های S | M | L | XL می توان خریداری نمود.

توضیحات

گردنبند فیلادلفیا از آن دسته از وسایل پزشکی و ارتوزهایی است که برای افرادی که دچار مشکلات مهره های گردن و یا آسیب هایی که به بافت های نرم گردن وارد شده است تحت نظارت و تجویز پزشک مورد استفاده قرار می گیرد. گردن بند فیلادلفیا را میتوان در مقام مقایسه با Halo vest و Minerva Jacket قرار داد. این نوع از گردنبند نسبت به Four- Poster برای حرکت کردن از محدودیت بیشتری برخوردار هستند. این وسیله حرکات گردنی مانند انعطاف پذیری و حرکات کششی را تا 70 درصد و حرکات گردش گردن تا 60 درصد و حرکات قائم عضلات گردن به طرفین را تا 50 درصد کاهش می دهد. به این دلیل که طرح گردنبند فیلادلفیا طب پوش با نوع Cuirass – type Collar ادغام شده است، نسبت به سایر گردنبندهای طبی از ثبات بیشتری برای محافظت از مهره های گردنی برخوردار است.
این گردنبند با طرح و نوع Cuirass – type Collar ادغام شده است، و تحت نظر کارشناسان طب پوش تولید و ارائه می گردد. و در درمان بیماری های گردنی و آسیب هایی که به بافت های نرم گردن وارد میشود تحت نظر پزشک مورد استفاده قرار میگیرد.
این گردنبند به دلیل ظاهری زیبا، وزن کم، شستشو پذیر، ضد عرق، دسترسی راحت و هزینه کم از خصوصیات گردنبند فیلادلفیا می باشد. این گردنبند به این دلیل که فشار را در سطح به طور مساوی پخش می کند از ایجاد زخم های پوستی جلوگیری می کند.

 

اطلاعات بیشتر

گردنبند فیلادلفیا

زیبا, وزن کم, شستشو پذیر, ضد عرق, دسترسی راحت, هزینه کم

1 دیدگاه برای گردنبند فیلادلفیا

 1. مینا

  ممنون از محصول خوبتون ! میشه عمده هم گردنبند فیلادلفیا رو خرید از شما؟!

  • مدیریت سایت

   سلام بله دوست عزیز تماس بگیرید لطفا قیمت های عمده رو پایین تر حساب میکنیم. اطلاعات تماس انتهای سایت قرار داره.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا